Szkoła Podstawowa w Oblęgorku - Czytanie w klasie 0b

Czytanie w klasie 0b

W piątek 9 marca odwiedziła nas ponownie mama Weroniki Konopki, pani Joanna Konopka, przyniosła wiele ciekawych książek.

Zerówkowicze sami mogli wybrać najciekawsze. Pierwszą książką, którą mama Weroniki przeczytała, było „Magiczne królestwo”. Niewielka, trójwymiarowa książeczka, wzbudziła u uczniów duże zainteresowanie. Przestrzenne scenki jakby zapraszały do wejścia w nie i zajrzenia w różne zakamarki. Następną opowieścią były „Przygody Kajtusia”. Dzieciom bardzo podobały się przygody chłopca. Pani Joanna przeczytała jeszcze wiele znanych bajek, takich jak „Calineczka”, „Kot w butach”, „Czerwony Kapturek” i „Trzy świnki”.

Dzieci nie mogą się doczekać następnego gościa, który zabierze je w świat magii i fantazji.

Osoba odpowiedzialna za tekst: mgr Jolanta Wilk