Wspólne czytanie w klasie 0a

W piątek 2 lutego mama Oli Zdeb, pani Renata Zdeb podczas spotkania z książką zaangażowała do czytania również dzieci.

Były to krótkie historie, w tekst których wplecione zostały ilustracje z powodzeniem odczytywane przez zerówkowiczów. Dzieciom sprawiło to dużą satysfakcję, a zarazem była to świetna zabawa.

Tego dnia dzieci usłyszały też kolejne przygody rodziny Kaloszków z Jabłkowej Farmy oraz wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.

Pani Renata przygotowała także zadanie dla słuchaczy, które okazało się nie lada wyzwaniem. Szyfrowanka polegała na łączeniu poszczególnych punktów, które stworzyły ilustrację do czytanego wcześniej tekstu. Dzieci pracowały w wielkim skupieniu, a ukończona praca była nagrodą za włożony trud.

Osoba odpowiedzialna za tekst: mgr Katarzyna Foks