W świecie Kubusia Puchatka

Okrąglutki, pulchny miś, w krótkim, czerwonym sweterku, to milusiński wielu dzieci.

Kochają go zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, a mowa o Kubusiu Puchatku. Spotkanie z mieszkańcami Stumilowego Lasu odbyli uczniowie klasy 0a w piątek, 26 stycznia, podczas kolejnego spotkania z czytającą mamą, w ramach projektu „Poczytajmy dzieciom”.

Mama Kuby Kasprzyka, pani Katarzyna Kasprzyk, przeczytała dzieciom fragment uwielbianej przez pokolenia książki „Kubuś Puchatek” autorstwa  Alana Aleksandra Milne’a. Ta pełna humoru opowieść mówi o sile przyjaźni, mimo różnych postaw i charakterów jej bohaterów.

Przygody Misia o Bardzo Małym Rozumku co rusz wzbudzały uśmiech wśród słuchaczy z klasy 0a. Zabawa z balonami podarowanymi przez mamę Kuby była miłym zakończeniem piątkowego spotkania, a związane to było z usłyszaną przygodą Kubusia Puchatka.

Osoba odpowiedzialna za tekst: mgr Katarzyna Foks