Świąteczny nastrój z książką w klasie 0a

W piątek 15 grudnia w klasie 0a zrobiło się bardzo świątecznie za sprawą książek czytanych w tym dniu przez mamę Nikoli Zapały, panią Iwonę Zapałę.

„Polarny ekspres” to piękne opowiadanie o sile wiary w Świętego Mikołaja i o tym, że jeśli w coś bardzo wierzymy to na pewno się spełni. Piękne ilustracje sprawiły, że dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowieści.

Niewielkie, trójwymiarowe  książeczki przyniesione przez mamę Nikoli, wzbudziły w zerówkowiczach duże zainteresowanie. Przestrzenne scenki jakby zapraszały do wejścia w nie i zajrzenia w różne zakamarki. Trzy krótkie historyjki o tematyce świąteczno-zimowej zakończyły spotkanie z książką.

Bardzo miłym i smacznym akcentem były świąteczne pierniczki, którymi na pożegnanie poczęstowała nas pani Iwona.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Katarzyna Foks