Misio-party dla dzieci z klas 0-III

W środę 29 listopada 2017 roku w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa taneczna dla najmłodszych pod nazwą misio–party.

Nazwa powiązana była z Tygodniem Pluszowego Misia, który został zorganizowany w naszej szkole oraz konkursem plastycznym i konkursem piosenki dla uczniów klas 0–III.

W konkursie plastycznym jury miało trudny wybór, gdyż prace plastyczne zostały wykonane w ciekawych i różnorodnych technikach plastycznych (nawet trójwymiarowych). W kategorii klas 0–I pierwsze miejsce zajął Szymon Zapała z klasy 0 a, II miejsce Julia i Wiktoria Gad z klasy I b, a III miejsce Anastazja Zdzymira z klasy 0 b i Wiola Lis z klasy I a. W kategorii klas II–III pierwsze miejsce zajął Fabian Gaj z klasy III b, II miejsce Wiktoria Zapała z klasy II.

W konkursie piosenki I miejsce zdobyła Zosia Błaszczyk z klasy I a, drugie miejsce zajęły siostry: Julia i Kinga Wilczkowskie, trzecie miejsce Jakub Błaszczyk z klasy II.

Po rozdaniu dyplomów i nagród dla nagrodzonych dzieci rozpoczęła się zabawa w rytmie piosenek dziecięcych i dyskotekowych. Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością uczestniczyły w zabawach i tańcach przy muzyce.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Jolanta Smolarczyk