Warsztaty kulinarne – „Razem weselej”

24 listopada w ramach spotkań „Razem weselej” na świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty kulinarne dla rodziców i uczniów z klasy pierwszej.

Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Celem było upieczenie i udekorowanie najpyszniejszych gofrów. Rodzice podzielili się na trzy zespoły - pierwszy odpowiadał za przygotowanie ciasta, drugi za wypieczenie gofrów, a ostatni sprawował opiekę nad najmłodszymi. Dzieci z wielką radością przystąpiły do pracy, pełne zapału i pomysłów dekorowały wypieki. Miały do dyspozycji mnóstwo smakołyków, takich jak owoce, sosy owocowe i czekoladowe, dżemy, śmietanę, kolorowe posypki. Gofry wyglądały wspaniale i kolorowo. Wszyscy uczestnicy jedli do syta. Niespodzianką okazała się wizyta księdza Artura Zakrzewskiego, dla którego uczniowie przygotowali specjalną porcję gofrów. Podczas spotkania był czas na rozmowy dorosłych przy filiżance kawy oraz wspólne zabawy.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów kulinarnych. Spotkanie odbyło się pod bacznym okiem wychowawczyń, pani Doroty Bielachy i pani Agaty Wieczorek.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Agata Wieczorek

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.