Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca na placu szkolnym ZPO w Oblęgorku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów klas III gimnazjum, dla których były to ostatnie chwile spędzone w murach naszej szkoły.

Pani dyrektor Henryka Cisowska podsumowała mijający rok szkolny. Pogratulowała uczniom wysokich osiągnięć w konkursach i zawodach sportowych oraz wysokich wyników egzaminu gimnazjalnego. Po krótkiej części artystycznej uczniowie z rąk pani dyrektor odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Rodzice najlepszych uczniów z dumą przyjęli listy gratulacyjne.

Tytuł Absolwenta roku szkolnego 2016/2017 otrzymały uczennice: Magdalena Dziura i Magdalena Palacz.

Tytuł Sportowca roku szkolnego 2016/2017 otrzymali: Julia Brelska i Krzysztof Kozubowski w szkole podstawowej, Idalia Mastalerz i Kacper Śliwa w gimnazjum.

Na koniec p. dyrektor podziękowała nauczycielom i rodzicom za współpracę. Wszystkim życzyła zasłużonego wakacyjnego wypoczynku.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Marcin Zieliński

Copyright © 2017 Zespół Placówek Oświatowych w Oblęgorku Rights Reserved.