kuratorium kielce

gmina strawczyn herb

logo ministerstwo

Niezwykłe spotkanie w szkole w Oblęgorku

W piątek 1 lutego w Szkole Podstawowej w Oblęgorku odbyło się Spotkanie z Dziadkami. W tym wyjątkowym dniu dzieci przedstawiły program artystyczny „Ja się nie chwalę, ja po prostu mam talent”.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Henryka Cisowska, która ciepło powitała przybyłych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Uczniowie klas 0-III przed niecodzienną publicznością z pełnym oddaniem popisywali się swoimi talentami tańcząc, grając, śpiewając, recytując i przedstawiając skecze kabaretowe. Było to podziękowanie za bezgraniczną miłość, serdeczność i codzienną troskę. Dziadkowie z miłością, dumą i łzami wzruszenia obserwowali pokazy sceniczne swoich wnuków i nagradzali je gromkimi brawami. Po części oficjalnej aktywnie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach i zabawach. Wiele emocji dostarczyły zawody w zaplataniu warkoczy przez dziadków, konkurs nawijania sznurka przez babcie czy taniec na gazecie. Jednak hitem spotkania były wspólne śpiewy piosenek biesiadnych. Cała sala śpiewała ze wszystkich sił i kołysała się w rytm muzyki. Po zabawie dobrze było skosztować słodkości ufundowanych przez Dyrekcję szkoły.

Było miło, wesoło i rodzinnie. Dziadkowie swoją postawą udowodnili, że wnuki talenty artystyczne odziedziczyły właśnie po nich. Dziękujemy naszym Gościom za chwile wzruszeń oraz wspólnej zabawy i zapraszamy za rok!

Dorota Bielacha

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.