foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca na placu szkolnym ZPO w Oblęgorku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów klas III gimnazjum, dla których były to ostatnie chwile spędzone w murach naszej szkoły.

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie...

Projektowa wycieczka do Parku Miniatur w Krajnie

W dniu 21.06.17r. uczniowie klas 0-IV Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku uczestniczyli w wyjeździe do Parku Miniatur w Krajnie.

Czytaj więcej: Projektowa wycieczka do...

Klasy III SP w Krakowie

19 czerwca, bardzo wcześnie rano, bo o 5.30, klasy III SP wyruszyły na całodzienną wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Nawet o tak wczesnej porze, humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki.

Czytaj więcej: Klasy III SP w Krakowie

Czwarta klasa w Strawczynie!

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, dlatego czwartoklasiści wraz z wychowawczynią wybrali się na krótką wycieczkę do Strawczyna.

Czytaj więcej: Czwarta klasa w...

Zajęcia sportowe w ramach spotkań „Razem weselej”

12 czerwca na boisku szkolnym odbyły się zajęcia sportowe uczniów i rodziców z klasy 0a w ramach spotkań „Razem weselej”. Główny cel to wspólna zabawa z najbliższymi oraz promowanie zdrowego trybu życia.

Czytaj więcej: Zajęcia sportowe w...

Szkolny Turniej Szachowy klas I–III SP

14 czerwca nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach programu ,,Edukacja przez szachy w szkole” - p. Jarosław Skoczylas i p. Marcin Zieliński zorganizowali Szkolny Turniej Szachowy.

Czytaj więcej: Szkolny Turniej...

Copyright © 2017 Zespół Placówek Oświatowych w Oblęgorku Rights Reserved.