foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

W poniedziałek, 16.04.2018 roku w naszej szkole dla uczniów klas VII, II i III gimnazjum odbył się wykład dotyczący Zbrodni Katyńskiej.

Czytaj więcej: Rocznica Zbrodni...

„Młodzież w Niemczech”- wystawa z Goethe-Institut

Uczniowie naszej szkoły mogli wzbogacić swoją wiedzę kulturoznawczą na temat Niemiec, oglądając od 6 do 18 kwietnia 2018 roku wystawę „Jugend in Duetschland” - „Młodzież w Niemczech” wypożyczoną z Instytutu Goethego z Warszawy.

Czytaj więcej: „Młodzież w Niemczech”-...

Deutsch alternativ w naszej szkole!

W związku z prowadzoną przez Instytut Filologii Obcych (Filologia Germańska) Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach akcją popularyzującą język niemiecki „Deutsch alternativ” pani dr Donata Wójcik – wykładowca na wydziale germanistyki UJK - przeprowadziła w naszej szkole wykład na temat „Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?”.

Czytaj więcej: Deutsch alternativ w...

Pierwszaki w Centrum Nauki Leonardo da Vinci

W dniu 22.03.2018 r. uczniowie klas Ia i Ib uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim.

Czytaj więcej: Pierwszaki w Centrum...

„Wieczór z Żeromskim”

21 marca i 4 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji „Zimowe czytanie klasyków”, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kobiet Jagienka przy współpracy Fundacji im. Stefana Żeromskiego i Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku oraz Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

Czytaj więcej: „Wieczór z Żeromskim”

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.