foto1
foto1
foto1

nowy adres

Dziewczęta z Oblęgorka Mistrzyniami Województwa! Chłopcy Wicemistrzami w Sztafetowych Biegach Rozstawnych

22 maja 2018 r. na stadionie SCKiS w Strawczynku odbyły się Finały Wojewódzkie  w Sztafetowych Biegach Rozstawnych.

Pierwsze biegi to rywalizacja sztafet 4x100m. Doskonale spisali się gimnazjaliści  z Oblęgorka, którzy wygrali swoją serię biegową. Ostatecznie z czasem 47.93 sek. zostali wicemistrzami województwa, ustępując tylko rówieśnikom z Połańca. Na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie ze Stąporkowa. ,,Srebrną drużynę” reprezentowali: Artur Mastalerz, Jakub Podgórski, Wojciech Błaszczyk i Filip Drogosz.

Następnie do rywalizacji przystąpiły sztafety szwedzkie (100m, 200m, 300m, 400m). Znakomicie spisały się gimnazjalistki z Oblęgorka, które tego dnia nie miały sobie równych.
W mistrzowskim stylu z czasem 2.32.08 sek. i z przewagą ponad 9 sekund nad drugą drużyną zdobyły I miejsce. Na podium stanęły jeszcze zespoły z Oleśnicy i Staszowa. ,,Złotą drużynę” reprezentowały: Katarzyna Przeździk, Wiktoria Banaś, Idalia Mastalerz i Kinga Siedlarz.

Opiekunami drużyn byli: p. Jarosław Skoczylas i p. Marcin Zieliński.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za tak znakomite osiągnięte wyniki.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Marcin Zieliński

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.