foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Dominacja uczniów z Oblęgorka w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych

4 maja na Stadionie MOSiR w Kielcach odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

8 medali (2 złote, 2 srebrne, 4 brązowe) to dorobek uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową w Oblęgorku, którzy tego dnia brylowali na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach.

Mistrzami naszego województwa zostali: Wiktoria Banaś w biegu na 1000 m z czasem 3:10, Tomasz Zbroszczyk w biegu na 2000 m z czasem 6:33.

Wicemistrzyniami zostały: Kinga Siedlarz w biegu na 1000 m z czasem 3:15 oraz sztafeta dziewcząt 4x100 m z czasem 54.63 w składzie: Maria Błaszczyk, Wiktoria Banaś, Kinga Siedlarz, Idalia Mastalerz.

Brązowe medale zdobyli: Dawid Sideł w rzucie dyskiem, Idalia Mastalerz w biegu na 100 m, Jakub Gaweł w biegu na 2000 m oraz sztafeta chłopców 4x100 m w składzie: Artur Mastalerz, Wojciech Błaszczyk, Jakub Podgórski, Mikołaj Gołębiowski.

Oprócz wymienionych medalistów, tego dnia startowali również: Anna Siedlarz, Nikola Wilczyńska i Gabriel Cichocki. Opiekunami zawodników byli: p. Dorota Szczypiór i p. Marcin Zieliński.

Imponujące wyniki i worek z medalami były podsumowaniem wspaniałego roku szkolnego oraz pasma sportowych sukcesów, jakie odnosili uczniowie reprezentujący szkołę w Oblęgorku. Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Osoba odpowiedzialna za treść: Marcin Zieliński

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.