foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Wyniki VII Edycji Szkolnej Halowej Ligi Trójek Piłkarskich

            20 i 24 listopada w naszej szkole odbyła się Szkolna Halowa Liga Trójek Piłkarskich Chłopców.

Organizatorem rozgrywek był p. Marcin Zieliński. Zgłosiło się 8 drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych.

DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W KATEGORII MŁODSZEJ (2005 i młodsi):

1. FC Bomby:

(Filip Gaj, Krzysztof Perzowicz, Kacper Zając, Oliwier Wychowaniec)

2. Cztery Cebule:

(Tomasz Cudzik, Bartek Krzemiński, Dawid Zbroszczyk, Filip Zapała)

3. Łososie:

(Filip Zdeb, Michał Ślefarski, Piotr Karolik)

DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W KATEGORII STARSZEJ (2002 – 2004):

1. Ich Troje:

(Mariusz Zapała, Artur Mastalerz, Michał Cichocki, Jan Karolik)

2. SKRRRT:

(Kacper Śliwa, Kacper Zapała, Sebastian Bogulak)

3. NWM:

(Szymon Zapała, Kamil Gaweł, Konrad Wąsowicz)

4. No To Wio:

(Filip Drogosz, Dawid Piątek, Kacper Zając, Daniel Szlabs)

5. 1 na 100:

(Sebastian Piątek, Dawid Sideł, Maciej Zapała, Wojciech Błaszczyk)

WYNIKI LIGI MŁODSZEJ:

Termin: 20 listopada Spotkanie: Wynik:
godz. 14.30 – 14.37

Cztery Cebule – FC Bomby

Strzelcy: O. Wychowaniec 3, K. Perzowicz 2

0 – 5
godz. 14.38 – 14.45

Cztery Cebule – Łososie

Strzelcy: F. Zdeb

0 – 1
godz. 14.46 – 14.53

FC Bomby – Łososie

Strzelcy: O. Wychowaniec 2 – F. Zdeb 2, P. Karolik 2

2 – 4

TABELA KOŃCOWA

miejsce drużyna mecze punkty bramki
I Łososie 2 6 5 – 2
II FC Bomby 2 3 7 – 4
III Cztery Cebule 2 0 0 – 6

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Oliwier Wychowaniec – 5 bramek (FC Bomby) – NAJLEPSZY STRZELEC

  1. Filip Zdeb – 3 (Łososie)
  2. Krzysztof Perzowicz – 2 (FC Bomby)
  3. Piotr Karolik – 2 (Łososie)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Michał Ślefarski (Łososie)

WYNIKI LIGI STARSZEJ:

Termin: 24 listopada Spotkanie: Wynik:
godz. 14.30 – 14.37

SKRRRT – 1 na 100

Strzelcy: S. Bogulak, samobójcza – S. Piątek 2, M. Zapała

2 – 3
godz. 14.38 – 14.45

NWM – No To Wio

Strzelcy: K. Zając 6

0 – 6
godz. 14.46 – 14.53

Ich Troje – 1 na 100

Strzelcy: S. Piątek 6, D. Sideł

0 – 7
godz. 14.54 – 15.01

SKRRRT – NWM

Strzelcy: K. Śliwa 2, K. Zapała, S. Bogulak – Sz. Zapała

4 – 1
godz. 15.02 – 15.09

Ich Troje – No To Wio

Strzelcy: K. Zając 4, F. Drogosz

0 – 5
godz. 15.10 – 15.17

1 na 100 – NWM

Strzelcy: S. Piątek 3, D. Sideł 2 – Sz. Zapała

5 – 1
godz. 15.18 – 15.25

Ich Troje – NWM

M. Zapała 3, A. Mastalerz – Sz. Zapała 4, K. Wąsowicz

4 – 5
godz. 15.26 – 15.33

No To Wio – SKRRRT

Strzelcy: S. Bogulak

0 – 1
godz. 15.34 – 15.41

Ich Troje – SKRRRT

Strzelcy: K. Śliwa 3

0 – 3
godz. 15.42 – 15.49

No To Wio – 1 na 100

Strzelcy: F. Drogosz, K. Zając – S. Piątek 2, D. Sideł 2

2 – 4

TABELA KOŃCOWA

miejsce drużyna mecze punkty bramki
I 1 na 100 4 12 19 – 5
II SKRRRT 4 9 10 – 4
III No To Wio 4 6 13 – 5
IV NWM 4 3 7 – 19
V Ich Troje 4 0 4 – 20

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

 

           1. Sebastian Piątek – 13 bramek (1 na 100) – NAJLEPSZY STRZELEC

2. Kacper Zając – 11 (No To Wio)

3. Szymon Zapała – 6 (NWM)

4. Dawid Sideł – 5 (1 na 100)

Kacper Śliwa – 5 (SKRRRT)

5. Sebastian Bogulak – 3 (SKRRRT)

Mariusz Zapała – 3 (Ich Troje)

6. Filip Drogosz – 2 (No To Wio)

7. Artur Mastalerz – 1 (Ich Troje)

Konrad Wąsowicz – 1 (NWM)

Kacper Zapała – 1 (SKRRRT)

Maciej Zapała – 1 (1 na 100)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Kacper Zapała (SKRRRT)

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Marcin Zieliński

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.