foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Dziewczyny na medal!!!  Czyli sukcesy w Biegu Niepodległości

10 listopada na obiekcie Samorządowego Centrum Kultury i Sportu oraz terenów wokół zalewu w Strawczynie odbył się VIII Bieg Niepodległości o Milę Strawczyńską.

Mimo niskiej temperatury i wiatru do biegów przystąpiła liczna grupa młodzieży z pobliskich szkół naszego powiatu i gminy. Tego dnia odbyły się biegi indywidualne w ośmiu kategoriach wiekowych.

Szkołę w Oblęgorka reprezentowała 19 osobowa grupa uczniów w składzie: Julia Brelska, Maria Błaszczyk, Idalia Mastalerz, Gabriela Błaszczyk, Wiktoria Banaś, Kinga Siedlarz, Mateusz Lesiak, Bernard Skoczylas, Maciej Błaszczyk, Dawid Ślusarczyk, Damian Kowalewski, Krzysztof Kozubowski, Krzysztof Krzemiński, Kaper Śliwa, Mariusz Zapała, Mateusz Gaweł, Jakub Gaweł, Tomasz Zbroszczyk, Artur Mastalerz. Opiekunami zawodników byli: p. Marcin Zieliński i p. Aleksander Żmuda.

Największe sukcesy odniosły dziewczęta. Miejsca medalowe zajęły:

I miejsce – Idalia Mastalerz w biegu na 1000 m. w kategorii rocznika 2004

I miejsce – Wiktoria Banaś

II miejsce – Kinga Siedlarz

III miejsce – Gabriela Błaszczyk

Wyżej wymieniona trójka zdominowała bieg na dystansie 1 mili i zajęła całe podium. Największym pechowcem był Jakub Gaweł, który w biegu na 1 milę minął metę jako IV zawodnik.

Po wszystkich biegach odbyło się uroczyste zakończenie zawodów. Najlepszym zawodnikom pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody wręczył dyrektor SCKiS p. Maciej Lewandowski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w wiosennych zmaganiach lekkoatletycznych.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Marcin Zieliński

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.