foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Drogi uczniu, drogi rodzicu weź udział w akcji „Sportbonus dzieciom” i oddaj swój głos na nasz Klub!

Cztery kroki prowadzące do sukcesu:

1. Wejdź na stronę www.sportbonus.pl

2. Znajdź nasz klub, czyli uczestnika w/w akcji – UKS Kmicic Oblęgorek.

3. Zagłosuj na niego poprzez podanie imienia oraz swojego adresu mailowego.

4. Potwierdź oddanie głosu na swojej poczcie mailowej.

            NAGRODY W AKCJI:

a) dla 3 Uczestników, którzy otrzymają największą ilość głosów nagrodę stanowi spotkanie z reprezentantami Polski podczas składania przez nich ślubowania przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w czasie i miejscu wskazanym przez Organizatora;

b) 3 zimowiska dla 15 osób oraz 2 opiekunów w hotelu w Pruszkowie bądź Świebodzinie ufundowane przez Sponsora Akcji. Koszt noclegów, wyżywienia, rezerwacji sal szkoleniowych ponosi Organizator. Organizator wskaże lokalizację, w której będzie miało miejsce zimowisko dla laureata Akcji. Termin zimowiska zostanie wspólnie ustalony przez Organizatora i laureata;

c) 5 spotkań bądź treningów z ambasadorami Akcji, których lista jest dostępna na stronie internetowej: www.sportbonus.pl;

d) 5 voucherów o wartości 1.000,00 złotych na zakup sprzętu sportowego;

e) każdy Uczestnik, który zgłosi się do Akcji i otrzyma co najmniej 30 głosów dostanie licencję roczną na korzystanie z aplikacji mobilnej Sportbonus, która będzie zarządzana przez ten okres przez trenera. W sytuacji spadku ilości głosów poniżej 30, Organizator zastrzega sobie prawo do odebrania licencji i dostępu do aplikacji;

f) inne nagrody, które zostaną określone przez Organizatora.

Akcja trwa do 31 grudnia.

Prosimy o Twój głos na UKS Kmicic Oblęgorek.

Szczegółowy Regulamin akcji na stronie: www.sportbonus.pl

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.