foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Nasi biegacze najlepsi w województwie

W czwartek 14.09.2017 w Parku Etnograficznym Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni odbyły się XX Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o mem. Zdzisława Stawiarza. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Nasza szkoła była reprezentowana przez 11 uczniów szkoły podstawowej i 12 gimnazjalistów. Biegi rozgrywano w kilku kategoriach wiekowych. Najlepiej w szkole podstawowej zaprezentowali się Maria Błaszczyk, zajmując 4 miejsce, Dawid Ślusarczyk – 8, Gabriela Piwko – 10. Dodatkowo punkty zdobywali: Maciej Błaszczyk, Maciej Chłądzyński, Krzysztof Kozubowski, Krzysztof Krzemiński, Damian Kowalewski, Bernard Skoczylas, Krzysztof Smolarczyk, Oliwier Wychowaniec. Drużynowo szkoła podstawowa zajęła 7. miejsce.

Wśród gimnazjalistów doskonale spisała się (podobnie jak w zeszłym roku) Wiktoria Banaś, zajmując 2 miejsce w biegu na 1000 m, tuż za nią - 3 miejsce zajęła Kinga Siedlarz. Idalia Mastalerz wywalczyła 9 miejsce, a Gabrysia Błaszczyk – 13. Punktujące miejsca w pierwszej dwudziestce zajęły jeszcze: Ania Siedlarz - 17 i Kaja Gaweł - 18. U chłopców w biegu na 1500 m 5 miejsce zdobył Tomek Zbroszczyk, 6 - Kacper Śliwa, 8- Jakub Gaweł, 10 – Mateusz Gaweł. Punktujące miejsca zajęli jeszcze Mikołaj Detko – 16 i Mariusz Zapała - 18 miejsce. Zajęcie wysoko punktowanych miejsc skutkowało uzyskaniem 1. miejsca w województwie w klasyfikacji drużynowej. To najwyższe nasze miejsce w historii startów naszej szkoły w tych zawodach. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w treningach.

Opiekunami uczniów byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Kusińska i p. Jarosław Skoczylas.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Jarosław Skoczylas

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.