foto1
foto1
foto1

Sukces sportowy sztafet z Oblęgorka - Dwa srebrne medale w finale wojewódzkim!

19 czerwca na stadionie lekkoatletycznym Samorządowego Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Rozstawnych organizowany przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.

W zawodach znakomicie spisali się gimnazjaliści z Oblęgorka, zdobywając dwa tytuły wicemistrzowskie. W biegu 4x100 metrów sztafeta chłopców wygrała swój bieg z czasem 49.96 sek. Ostatecznie był to drugi czas zawodów. Srebrne medale zdobyli: Artur Mastalerz, Wojciech Błaszczyk, Jakub Podgórski i Kacper Śliwa.

Przykład z kolegów wzięły dziewczęta w sztafecie szwedzkiej. Również wygrały swój bieg z czasem 2.35.72 sek. W rezultacie końcowym był to drugi wynik mistrzostw. Srebrne medale zdobyły: Klaudia Siadul, Wiktoria Banaś, Idalia Mastalerz i Kinga Siedlarz.

Opiekunami drużyn byli: p. Jarosław Skoczylas i p. Marcin Zieliński.

Gratulujemy znakomitych wyników i udanego zakończenia sezonu lekkoatletycznego.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Marcin Zieliński

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.