foto1
foto1

nowy adres

SUKCESY GIMNAZJALISTÓW W ZAWODACH PŁYWACKICH

7 kwietnia w Strawczynku odbyły się międzyszkolne zawody pływackie pn. Wpłyń na swoje zdrowie z pływalnią ,,Olimpic” dla szkół gimnazjalnych.

W kategorii dziewcząt na dystansie 50 m stylem dowolnym bezkonkurencyjna była Zofia Szczypiór, która z czasem 36,66 sek. zajęła I miejsce.

W kategorii chłopców na dystansie 100 m stylem dowolnym II miejsce zajął Dawid Lewandowski (1,23), III miejsce Bartłomiej Lis (1,25).

W startach indywidualnych naszą szkołę reprezentowali również: Maja Olejarczyk, Damian Prus, Wojciech Grątkiewicz i Jakub Grątkiewicz.

Ogólnie w zawodach udział wzięło 29 uczniów z 6 szkół gimnazjalnych (Oblęgorek, Strawczyn, Promnik, Mniów, Chęciny, Kostomłoty).

Największą atrakcją zawodów były starty sztafet mieszanych. Sztafety miały pokonać jak najdłuższy dystans w ciągu 20 minut. Na starcie stanęło 5 sztafet. Wyniki końcowe: