foto1
foto1

nowy adres

Kolejny sukces naszych chłopców ze szkoły podstawowej

15 grudnia 2015 roku o godzinie 10 00 w sali gimnastycznej ZPO w Strawczynie odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Nożną Halową zorganizowane przez SCKiS Bogdana Woźniaka.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn ze szkół podstawowych z: Korczyna, Promnika, Niedźwiedzia, Rudy Strawczyńskiej, Strawczyna i Oblęgorka. Turniej rozegrany został w dwóch grupach. Zwycięzcy z grup walczyli o pierwsze i drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Krzysztof Krzemiński, Krzysztof Kozubowski, Piotr Masłowski, Mikołaj Raczyński, Sebastian Bogulak, Kacper Śliwa, Kacper Gabriel Śliwa, Kacper Zapała. Opiekunem drużyny była pani Justyna Kusińska.

Kolejność rozgrywek

1. Oblęgorek : Niedźwiedź 6:0 (bramki zdobyli: Kacper Gabriel Śliwa - 2, Kacper Śliwa - 2, Sebastian Bogulak - 2)
2. Korczyn : Strawczyn 4:3
3. Niedźwiedź : Ruda Strawczyńska 1:1
4. Strawczyn : Promnik 2:4
5. Oblęgorek : Ruda Strawczyńska 6:0 (bramki zdobyli Kacper Gabriel Śliwa - 2, Kacper
Śliwa - 2, Sebastian Bogulak - 1, Kacper Zapała -1)
6. Promnik : Korczyn 0:0

Mecze finałowe

Oblęgorek : Promnik 4:0 (bramki zdobyli Kacper Gabriel Śliwa - 2, Kacper Śliwa - 1, Kacper Zapała -1)
Korczyn : Niedźwiedź 0:2

I miejsce Oblęgorek 16 bramek zdobytych, 0 bramek straconych
II miejsce Promnik 4 bramki zdobyte, 6 bramek straconych
III miejsce Niedźwiedź 9 bramek zdobytych, 7 bramek straconych
IV miejsce Korczyn 4 bramki zdobyte, 5 bramek straconych
V miejsce Strawczyn 5 bramek zdobytych, 8 bramek straconych

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały z rąk dyrektora SCKiS Macieja Lewandowskiego pamiątkowe puchary, piłki oraz słodycze.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Osoba odpowiedzialna za treść: Justyna Kusińska

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.