foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Magda Palacz - laureatka konkursu literackiego

Nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła się w szóstą edycję PÓL NADZIEI, której celem jest szerzenie idei hospicyjnej oraz pozyskiwanie środków na rozbudowę hospicjum w Kielcach.

W ramach akcji na przełomie kwietnia i maja odbywały się szkolne konkursy plastyczne i literacki. Najciekawsze prace zostały wysłane do Caritas w Kielcach. Wśród nich znalazła się praca Magdaleny Palacz, która ostatecznie zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej. Magda pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego p. Marzeny Walczak napisała opowiadanie na temat: „Gdzie płonie jeszcze mały płomyka nadziei, tam widać światło nieba”. Jej opowieść i zarazem odpowiedź, czym jest nadzieja zachwyciło jury. Wart dodać, że w poprzednim roku, Magda również była laureatką konkursu, tylko że plastycznego.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Pól Nadziei dnia 16 czerwca w Kielcach. Dodatkowo p. Małgorzata Masłowska, opiekun Szkolnego Koła Caritas, odebrała Dyplom – Podziękowanie dla Zespołu Placówek Oświatowych w Oblęgorku za aktywne włączenie się w kampanię Pola Nadziei 2015/2016.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Małgorzata Masłowska

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.