foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

nowy adres

Przedstawienie „Psoty nie z tej ziemi”

W dniu 7 marca 2019 roku w naszej szkole gościliśmy po raz kolejny aktorów z Impresariatu artystycznego „Inspiracja” z Krakowa z przedstawieniem profilaktycznym „Psoty nie z tej ziemi”.

Dwaj główni bohaterowie opowieści to specjaliści od psot i niefrasobliwych pomysłów. Przybywają oni do realnego świata, do dzieci z XXI wieku, by nauczyć się właściwych i bezpiecznych zachowań. Miejsce to okazuje się dla nich niezrozumiałe i zaskakujące, ale dzięki pomocy uczniów naszej szkoły znaleźli odpowiedź na wiele trudnych pytań. Główne obszary, jakie były poruszane, to bezpieczeństwo na drodze, zagrożenia wynikające z relacji z nieznajomymi czy korzystania z nowoczesnych mediów - komputera, telefonu, Internetu.

Informacje przekazane w przystępny i atrakcyjny sposób pozwoliły na usystematyzowanie tych ważnych w życiu każdego dziecka treści. Trzeba podkreślić, że nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i chętnie włączali się w przedstawienie poprzez udzielanie właściwych wskazówek i demonstrację poprawnych zachowań.

Liczymy na to, że obejrzana historia pozwoli na uniknięcie niebezpiecznych sytuacji, na które narażeni są młodzi odbiorcy we współczesnym świecie.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Edyta Durlik

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.