foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

nowy adres

Jestem Królową!

Dużo uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita w Waszych rękach… Tego i wiele innych miłych słów życzyli panowie z naszej szkoły 8 marca 2019 r. wszystkim Paniom i Koleżankom.

Od rana przy wejściowych drzwiach na dziewczyny oczekiwali Grzegorz i Krzysztof Palaczowie z kl. V b. Wręczali oni kotyliony z napisem: „Jestem Królową!”. Ten skromny prezent wywołał na wielu twarzach uśmiech i zadowolenie.

Na apelu zorganizowanym przez SU Grzegorz i Krzysztof złożyli życzenia wszystkim Paniom i Dziewczynom w imieniu męskiej społeczności naszej szkoły. Po życzeniach chłopcy z poszczególnych klas wręczyli koleżankom przygotowane upominki.

Podsumowaniem apelu było wykonanie wspólnego zdjęcia ogółu pań i dziewczyn.


Opiekun SU mgr Justyna Kowalczyk-Knap

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.