foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Mikołajki 2018

Grudzień to miesiąc długo wyczekiwany przez wszystkich. Jest to miesiąc, w którym urzeka nas magia świąt Bożego Narodzenia. W świąteczny nastrój wprowadza nas wystrój i dekoracje znajdujące się wokół nas - ale przede wszystkim wizyta św. Mikołaja.

Czytaj więcej: Mikołajki 2018

Apel Małego Samorządu Uczniowskiego

W środę, 14 marca 2018 r. odbył się apel Małego Samorządu Uczniowskiego, który poprowadzili: Julia Szydłowska – przewodnicząca, a także członkowie: Katarzyna Piestrzyniewicz, Lena Majka i Szymon Zdyb.

Czytaj więcej: Apel Małego Samorządu...

Walentynkowa poczta 2018

1O lutego bieżącego roku obchodziliśmy w naszej szkole walentynki, wcześniej niż wskazuje na to kartka w kalendarzu, ponieważ w tym roku święto zakochanych przypadło w ferie.

Czytaj więcej: Walentynkowa poczta 2018

Szczęśliwy numerek

         Szczęśliwy numerek to akcja organizowana od początku roku szkolnego 2017/2018 przez Samorząd Uczniowski w klasach 4-7 SP i Gimnazjum. Polega to na tym, że codziennie losowany jest jeden numerek, a ten uczeń, który będzie go miał w dzienniku, ma swój szczęśliwy dzień! To znaczy, że uczeń może być nieprzygotowany do lekcji, nie musi pisać niezapowiedzianej kartkówki, a i tak nie dostanie jedynki. Po wyczerpaniu wszystkich numerków pula jest odnawiana. Akcja Szczęśliwy Numerek jest bardzo lubiana przez uczniów. Można się o tym przekonać, widząc, jak codziennie każdy z niecierpliwością sprawdza, komu się poszczęściło.

                  Bernard Skoczylas

Dzień Bez Jedynki

   „Dzień bez jedynki’’ polega na tym, że uczniowie, nawet jeśli zasługują, nie dostaną jedynki. Chcę zatrzymać ten dzień w naszej szkole, ponieważ moim zdaniem to potrzebne. Nie zawsze mamy tyle czasu, żeby zrobić pracę domową, nauczyć się na sprawdzian i kartkówki, i jeszcze odpocząć. Jak mówiłam, uwielbiam rysować, ale nie mam na to zbytnio czasu, a dzięki takiemu dniowi możemy więcej chwil poświęcić swojemu hobby.

Julia Ślewa

Dzień Praw Dziecka

W naszej szkole dnia 20.11.2017 r. obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka. Z okazji tego święta uczniowie wraz z wychowawcami wykonywali plakaty, które zostały powieszone na drzwiach każdej z klas. Plakaty były nadzwyczajne, ponieważ każdy miał inny pomysł twórczy. Zawierały również hasła związane z akcją, a one pozwalały nam przypomnieć swoje prawa.

                                                    Maria Błaszczyk kl. VII b

                                                    Agata Gaweł kl. VII b

E-learning

e logo

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.