foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Lekcja samorządności w Urzędzie Marszałkowskim

W dniu 26 października 2017 roku uczniowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku wraz z opiekunami p. Agnieszką Komisarczyk i p. Jarosławem Skoczylasem uczestniczyli w specjalnej „Lekcji o samorządzie” zorganizowanej przez Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Spotkanie poprowadził p. Marek Jarco, który wyjaśnił młodzieży sposób funkcjonowania Urzędu i zadania, jakie realizuje.

Czytaj więcej: Lekcja samorządności w...

Mamy już Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z oddziałami Gimnazjum w Oblęgorku

28 września 2017 r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku z oddziałami Gimnazjum.

Czytaj więcej: Mamy już Samorząd...

Apel MSU

7 czerwca odbył się apel dla uczniów klas I-III zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski.

Czytaj więcej: Apel MSU

Finał akcji „Góra grosza dla Darii”

Na początku roku szkolnego Mały Samorząd Uczniowski ogłosił zbiórkę monet 1, 2 i 5 groszowych na pomoc dla Darii Szlufik ze Strawczyna, która po nieudanej operacji kręgosłupa jeździ na wózku inwalidzkim i wymaga kosztownej rehabilitacji.

Czytaj więcej: Finał akcji „Góra...

Pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy Strawczyn

20 grudnia 2016 roku w Urzędzie Gminy w Strawczynie odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy. MRG składa się z radnych – uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów znajdujących się na terenie gminy Strawczyn. ZPO w Oblęgorku reprezentowali: Klaudia Siadul, Agata Dziura, Maria Błaszczyk i Piotr Masłowski.

Czytaj więcej: Pierwsze posiedzenie...

E-learning

e logo

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.