foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

nowy adres

Walentynki 2019

Walentynki to wyjątkowy czas, kiedy można okazać swoje uczucia drugiej osobie. W naszej szkole ten dzień również zaakcentowano.

Czytaj więcej: Walentynki 2019

Drugie spotkanie MRG Strawczyn - Idalia Mastalerz przewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy

Dnia 12.02.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Młodzieżowej Rady Gminy Strawczyn i ich opiekunów. Zebranie rozpoczęło się przywitaniem przez Pana Wójta Tadeusza Tkaczyka i złożeniem gratulacji młodym radnym.Kolejnym punktem spotkania było złożenie ślubowania. W dalszej części przeprowadzono wybory na przewodniczącego i wiceprzewodniczących MRG Strawczyn.

Czytaj więcej: Drugie spotkanie MRG...

Spotkanie Młodzieżowej Rady Gminy w Strawczynie

28.01.2019 r. odbyło się spotkanie opiekunów i członków Młodzieżowej Rady Gminy w Strawczynie. Miało ono charakter zapoznawczy i organizacyjny.

Czytaj więcej: Spotkanie Młodzieżowej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019

11 stycznia 2019 r. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Oblęgorku zorganizował apel podsumowujący pracę w I semestrze.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący I...

Zmiany w zarządzie Rady Samorządu Uczniowskiego

Dnia 10 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego, na którym dokonano zmian w zarządzie Rady Uczniowskiej na II semestr roku szkolnego 2018/2019.

Czytaj więcej: Zmiany w zarządzie Rady...

Dzień Bałwana

9 stycznia 2019 roku Samorząd Uczniowski postanowił w ramach propagowania aktywnego i przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu ogłosić Dzień Bałwana.

Czytaj więcej: Dzień Bałwana

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.