foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2016/2017

Gimnazjum

I semestr

 

Lp. Rodzaj zajęć Klasa Termin/sala Nauczyciel prowadzący
1.

Koło chemiczne

„Poczuj chemię”

Kl.I-III

Czwartek 14.30-15.15

sala nr 16

Piątek 7.00-7.45

Agnieszka Komisarczyk
2. Koło matematyczne Kl.IIIa

Czwartek 14.35-15.05

Sala 11

Malgorzata Rogula
3. Zajęcia sportowe Kl.I-II

Wtorek 14.30-15.15

sala gimnastyczna

Marcin Zieliński
4.

Zajęcia sportowe

(Siatkówka)

Kl.I-III

Czwartek 14.25 -15.25

sala gimnastyczna

Jarosław Skoczylas
5. Koło wokalno-muzyczne Kl.I-II

Środa 14.30-15.15

salka muzyczna

Zbigniew Wójcik
6. Koło polonistyczne Kl.I-III

Czwartek 7.15-8.00

Sala 14

Edyta Kozieł
7.

Koło biologiczne

dla ucznia zdolnego

Kl.III

Wtorek 7.15-8.00

Sala18

Jarosław Skoczylas
8.

Koło j.angielskiego

dla ucznia zdolnego

Kl.II

Piątek 7.15-8.00

Sala 10

Alicja Gos

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2016/2017

Szkoła Podstawowa

I semestr

Lp. Rodzaj zajęć Klasa Termin/sala Nauczyciel prowadzący
Koło ortograficzne Kl.III a SP

Czwartek

8.05-8.50

Sala 16

Katarzyna Foks
Klub Przyjaciół Książki Kl.I SP

Wtorek

12.00-12.45

Biblioteka

Katarzyna Zagórska
„Magiczne kółka
i kwadraciki czyli origami płaskie”
Kl.O A

Czwartek

8.05-8.50

Sala 6

Agata Wieczorek

Zajęcia z uczniem

zdolnym

Kl.O B

Czwartek

8.05-8.50

Sala 2

Dorota Bielacha
Gromada Zuchowa Kl.II b

Wtorek

15.15-16.00

Sala 17

Jolanta Smolarczyk
Koło taneczne/koło zainteresowań Kl.II a

Środa

12.00-12.45

Sala 16G

Agnieszka Majos
Koło szachowe Kl.IIa SP

Środa 12.00-12.45

sala 7

Marcin Zieliński

Koło szachowe

Kl.IIb SP

Poniedziałek 14.30-15.15

sala 17

Marcin Zieliński
Koło szachowe Kl.IIIa SP

Środa 10.55-11.40

sala 16

Jarosław Skoczylas

Koło szachowe

Kl.IIIb SP

Poniedziałek 12.00-12.45

sala 7

Marcin Zieliński
Tenis stołowy Kl.IV-VI

Wtorek 15.20-16.05

sala gimnastyczna

Aleksander Żmuda
Szkolne Koło Caritas Kl.V-VI Wyjazdy i spotkania
w/g harmonogramu Diecezjalnego Koła Caritas
Małgorzata Masłowska
Koło j.polskiego Kl.V-VI

Wtorek 15.20-16.05

Sala 18

Renata Jas
Koło historyczne Kl.V-VI

Czwartek 13.40-14.25

Sala 19

Zbigniew Wójcik

 

 

 

 

Copyright © 2017 Zespół Placówek Oświatowych w Oblęgorku Rights Reserved.