foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła Podstawowa

I semestr

Lp. Rodzaj zajęć Klasa Dzień/ godzina/sala Nauczyciel prowadzący
 1. Koło szachowe Kl. 0 a

Środa 12.00-12.30

Piątek 9.10-9.40

Sala 5

Marcin Zieliński
2.  Koło szachowe Kl. 0 b

Wtorek 9.50-10.20

Środa 12.30-13.00

Sala 2

Jarosław Skoczylas
3.  „Przygoda z origami” Kl. I a

Poniedziałek 12.00-12.45

Sala 6

Agata Wieczorek
4.  Koło szachowe Kl. I a

Środa 8.05-8.50

Sala 6

Jarosław Skoczylas
5.  Koło szachowe Kl. I b

Piątek 12.00-12.45

Sala 8

Jarosław Skoczylas
6.  Gry logiczne Kl. I b

Czwartek 8.05-8.50

Sala 8

Dorota Bielacha
7.  Koło szachowe Kl. II

Wtorek 8.05-8.50

Sala 7

Katarzyna Zagórska
8.  Klub Przyjaciół Książki Kl. II 

Poniedziałek 12.00-12.45

 ( co 2 tygodnie)

Sala 7

Katarzyna Zagórska
9.  Koło taneczne Kl. II

Poniedziałek 12.00-12.45

( co 2 tygodnie)

Sala 7

Katarzyna Zagórska
10.  Gromada Zuchowa Kl. III b

Środa  12.50-13.35

Sala 7

Jolanta Smolarczyk
11.  Koło taneczne/Klub Dociekliwych Kl. III a

Poniedziałek 10.55-11.40

Sala gimnastyczna mała

Agnieszka  Majos
12.  Koło szachowe Kl. III a

Poniedziałek 10.55-11.40

Sala 20

Marcin Zieliński
13.  Koło szachowe Kl. III b 

Wtorek 12.00-12.45

Sala 6

Marcin Zieliński
14.  Koło muzyczne SP

Piątek 12.50-13.35

Sala 16 

Aleksander Żmuda
15.  Tenis stołowy

SP

Gim.

Poniedziałek 14.30-15.15

Sala gimnastyczna mała

Aleksander Żmuda
16.  „Magia ruchu” Kl.IV

Piątek 12.50-13.35

Sala gimnastyczna mała

Justyna Kusińska
17.  Zajęcia wyrównawcze
z j.polskiego
Kl. IV

Czwartek 8.05-8.50

Sala16

Renata Jas
18.  Koło polonistyczne Kl.VI

Środa 14.30-15.15

Sala 14 G

Edyta Kozieł
19.  Koło historyczne Kl.VI

Wtorek 12.50-13.35

Sala 18

Dorota Szczypiór
20.  Koło polonistyczne Kl.V

Piątek 13.40-14.25

Sala 18

Renata Jas
21. 

Zajęcia sportowe

SKS (piłka nożna)

Kl.IV-VII

Poniedziałek

14.30-16.05

Sala gimnastyczna duża

Marcin Zieliński
22.  Konsultacje z matematyki Kl.VIIab

Środa

13.40-14.25

Sala 16

Małgorzata Rogula
23.  Konsultacje z języka niemieckiego Kl.VII, II-III Gim.

Czwartek 14.30-15.15

Sala 10 G

Aneta Zapała
24.  Koło biologiczne
 dla ucznia zdolnego
Kl.II-III

Środa 7.15-8.00

Sala 18 G

Jarosław Skoczylas
25.  Zajęcia dla ucznia zdolnego z j.angielskiego Kl.II-III

Poniedziałek 7.15-8.00

Sala 10

Alicja Gos
26.  Zajęcia przygotowujące
do konkursu z historii
Kl.II-III

Czwartek 7.15-8.00

Sala 14 G

Dorota Szczypiór
27.  Zajęcia przygotowujące
do konkursu z chemii
Kl.II-III

Czwartek 14.30-15.15

Sala 16 G

Agnieszka Komisarczyk
28.  Koło polonistyczne Kl.II-III

Czwartek 7.15-8.00

Sala 14

Edyta Kozieł
29.  Chemia-przygotowanie
do egzaminu gimnazjalnego
Kl.III

Poniedziałek 8.05-8.50

Czwartek 14.30-15.15

Sala 16 G

Agnieszka Komisarczyk
30.  Historia- przygotowanie
do egzaminu gimnazjalnego
Kl.III

Środa 8.05-8.50 s.18

Poniedziałek 14.30-15.15 Sala14 G

Dorota Szczypiór
31.  J.polski- przygotowanie
do egzaminu gimnazjalnego
Kl.III

Piątek 13.40-14.25 s.10

Środa 8.05-8.50 s.11

Edyta Kozieł
32.  Biologia- przygotowanie
do egzaminu gimnazjalnego
Kl.III

Piątek 8.55-9.40

9.50-10.35

Sala 18 G

Jarosław Skoczylas
33.  J.angielski- przygotowanie
do egzaminu gim.
Kl.III

Wtorek 14.30-15.15

Sala 10_18

Alicja Gos

Błażej Bujała

34. 

Zajęcia sportowe

SKS (piłka siatkowa)

Kl.VII,  II-III Gim.

Wtorek

14.30-16.05

Sala gimnastyczna duża

Jarosław Skoczylas
35.  Zespół muzyczny SP-G Środa, czwartek
15.20-16.05 sala muzyczna
Zbigniew Wójcik

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.