STRONA GŁÓWNA 

 

WYDARZENIA

 

 
 

PIERWSZA POMOC – zajęcia w klasach IV–VI

Spotkanie z policjantem – „Bezpieczne wakacje”

Wizyta w Hiszpanii

Czterech laureatów w konkursach Caritas Diecezji Kieleckiej

Byliśmy na Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich…

Dzień Dziecka

Zajęcia z doradztwa zawodowego

Warsztaty kulinarne - "Gotowanie to sztuka"

Gminny Konkurs Recytatorski

Dzień sałatkowy

Wycieczka szkolna naszych gimnazjalistów

Wycieczka do Tokarni

Konkursy w ramach akcji Pola Nadziei

Udany turniej szachowy w Podzamczu Chęcińskim

Dzień Radia

Gabrysia laureatką 20 Konkursu Biblijnego

Witaj Wiosno!

Wyjazd zerówkowiczów do kina „Helios”

Eliminacje Gminne BRD

Sukces trzecioklasistów na festiwalu teatralnym

Sprawdzian klasy 6

Turniej FIFA - III edycja

Konkurs mitologiczny rozstrzygnięty

Wycieczka z Julianem

Sukces piątoklasistek

Z pamiętnika polskiej Kaczki

Wizyta we Francji

Wizyta w stadninie koni

„Młodzież zapobiega pożarom”

Mistrzyni ortografii

Tydzień Kultury Języka

Wielkanocna zbiórka żywności

Wyniki konkursów w ramach Tygodnia Kultury Języka

Warsztaty rękodzielnicze „Szkoła Współpracy” dobiegły końca!

Zabawa Choinkowa 2015

Sukces Gabrysi

Sukces szóstoklasisty!

Spódniczka i Krawat - dobre na każdą okazję!

Podsumowanie konkursu ortograficznego dla gimnazjalistów

Wieczór filmowy już za nami

I semestr już za nami…

Poczta walentynkowa

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

Obchody Dnia Babci i Dziadka

Gwiazdo świeć, kolędo leć!

Apel - powstanie styczniowe

W remizie strażackiej

„Powitaj zimę na biało lub na niebiesko”

Pierwsza wizyta nauczycieli naszej szkoły w ramach programu Erasmus+

Szkolny konkurs z obrazem w tle - projekt Erasmus+

I konkurs z projektu „Szkoła Współpracy” rozstrzygnięty

Konkurs przysłów w języku niemieckim

Kiermasz ozdób świątecznych

Jasełka klas I - III

Goście w naszej szkole!

III Gminny Konkurs Poezji i Prozy Angielskiej 

Szlachetna Paczka

"Mój przyjaciel - pluszowy miś”

Warsztaty "Szkoły Współpracy"

Udane przedsięwzięcie…

Wizyta Mikołaja

Pasowanie na czytelnika

Wieczornica

Zabawa andrzejkowa klas I -III

Zabawa andrzejkowa

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Rocznica wybuchu powstania listopadowego

Święto Hufca Kielce – Powiat

Nasi uczniowie dołączyli do grona życzliwych!!!

Zbiórka żywności

Zawody Lekkoatletyczne „KIDS ATLETICS”

Nagroda dla Jesiki

Spotkanie z policjantem

Święto Niepodległości w naszej szkole

Zajęcia otwarte w klasie Ib

Wycieczka do Centrum Geoedukacji i Manufaktury Słodyczy w Kielcach

Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy

Klasa II na meczu

Akcja pod hasłem „Dzień z owocami”

Akcja „Pierwszaki ..."

Ślubowanie klas I gimnazjum

Spotkanie z policjantem

Samorząd Uczniowski klas I - III

Ślubowanie klas I szkoły podstawowej

Wycieczka do Warszawy

Zwycięstwo Wiktora

Inauguracja Szkolnego Koła Caritas

Przedstawienie w kościele w Chełmcach

Mamy już nasze Szkolne Samorządy Uczniowskie!

Goście z Turcji i Meksyku

Ognisko integracyjne klas I gimnazjum

Dzień Chłopaka

Niezwykły Dzień Głośnego Czytania

Apel - 75.rocznica ZWZ-AK

Jesienny rajd

Rajd uczniów klas 4.

Wycieczka do Kielc

Wybory opiekuna SU Gimnazjum

Wybory opiekuna SU w szkole podstawowej

Spotkanie z policjantem

Nasi szachiści

Zajęcia integracyjne w klasach I gimnazjum

Narodowe Czytanie „Trylogii”

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

 
 
     

ROK SZKOLNY 2014 / 2015

IMPREZY I WYDARZENIA SZKOLNE KONKURSY SZKOLNE I GMINNE ZAWODY SPORTOWE

WYCIECZKI BIBLIOTEKA - KONKURSY/IMPREZY


Konkursy plastyczne i literackie organizowane w ramach akcji POLA NADZIEI rozstrzygnięte!


Przez cały kwiecień uczniowie kl. IV – VI SP i gimnazjum mogli składać prace plastyczne dotyczące promocji akcji POLA NADZIEI. Konkurs miał dwa tematy: „Żonkilowa Moda” i „Projekt gadżetu promującego Akcje POLA NADZIEI”. Dnia 13 maja2015r. jury w składzie: p. wicedyrektor Joanna Ciołak, p. Katarzyna Malaga, p. Justyna Krakowiak i p. Agata Kipiel dokonało oceny prac. Wyniki przedstawiają się następująco:
Moda żonkilowa
Szkoła Podstawowa:
1. Idalia Mastalerz kl. V
2. Natalia Kosiba kl. V
3. Zuzanna Gaweł kl. V
Wyróżnienia: Aleksandra Jas kl. IVa i Gabrysia Błaszczyk kl. V.
Gimnazjum:
1. Damian Prus kl. I
2. Magdalena Palacz kl. I
3. Natalia Główczyńska kl. I
Wyróżnienie: Natalia Kaleta kl. I
Gadżet
1. Gabriela Błaszczyk kl. V
2. Zuzanna Gaweł kl. V
3. Klaudia Siadul kl. I

Komisja konkursowa w składzie: p. Małgorzata Masłowska i p. Marzena Walczak dokonała analizy prac literackich gimnazjalistów i postanowiła wyróżnić dwa teksty – opowiadanie Katarzyny Baryłko z kl. 2A i list autorstwa Damiana Prusa z kl. 1B.

Nagrodzone prace zostaną wysłane do Caritas Diecezji Kieleckiej, gdzie wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.

Organizatorzy dziękują za udział w konkursie i gratulują zwycięzcom.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Małgorzata Masłowska